Приятности

Вид:
Альбом друзів Рожевий
На основе 0 отзывов.
270 грн
Характеристики: Розмір 21 см× 30 см Кількість сторінок 200 стр. Вид палітурки Тверда Опис: Якщо хочеш залишити пам'ять про друзів і близьких, не тільки в персональному гаджеті, але і в яскравій книзі, то це знахідка для тебе. Тут твої друзі можуть заповнити інформацію про себе і навіть вклеї..
М'який магніт в китайському стилі Персонажі пекінської опери: Му Гуйін
На основе 0 отзывов.
120 грн
Характеристики: Формат 17 см × 10 см Матеріал Гума, пластик, м'який магніт Опис: Головною особливістю даного магніту є його еластичність. Його можна приклеїти як на металеву поверхню, так і на будь-яку іншу, так як в упаковці також є спеціальний клей. Легко миється, не вицвітає. Також хочемо порекомендувати: ..
М'який магніт в китайському стилі Персонажі пекінської опери: Цин І
На основе 0 отзывов.
120 грн
Характеристики: Формат 17 см × 10 см Матеріал Гума, пластик, м'який магніт Опис: Головною особливістю даного магніту є його еластичність. Його можна приклеїти як на металеву поверхню, так і на будь-яку іншу, так як в упаковці також є спеціальний клей. Легко миється, не вицвітає.   Також хочемо порекомендувати..
Закладка для книги у вигляді листа
На основе 0 отзывов.
35 грн
Характеристики: Довжина 12,5 см Країна виробник Китай Опис: Унікальні закладки у вигляді листочка для любителів книг і китайської культури! Також хочемо порекомендувати: Блокнот "Рыжий котенок" Ручка для иероглифов "Панда" Блокнот Панда Бордовый &..
Зв'язаний зелений чай 1шт.
На основе 0 отзывов.
35 грн
Опис: Даний чай складається з пов'язаного між собою листя, які в свою чергу огортають чайну квітка. При заварюванні такого чаю в заварнику квітка красиво розпускається і має чарівний квітковий ароматом. Також хочемо порекомендувати: Лотосовый чай Подарочный пакет в китайском стиле Конверт Китайский Рыба   ..
Зонт декоративный китайский
На основе 0 отзывов.
150 грн
Характеристики: Формат Диаметр - 80 см, высота - 52 см Материал Ткань, дерево Описание: Китайский зонтик не спутаешь ни с каким другим – настолько он колоритен и самобытен. На ткань купола нанесен красочный цветочный рисунок. Весь механизм выполнен из дерева и бумбука. Декоративный китайский зонт с крепкой ба..
Маска для ручного розпису в китайському стилі Пекінська опера
На основе 0 отзывов.
165 грн
Характеристики: Формат 18 см × 14 см Матеріал Гіпс Опис: Дана маска виготовлена з гіпсу, в комплект входить пензлик, фарби і палітра. За допомогою цього набору можна створити свою унікальну і барвисту театральну маску! Китайські маски є невід'ємною частиною китайської театральної культури, представляючи собою майстерне..
Настінне панно в китайському стилі
На основе 0 отзывов.
350 грн
Характеристики: Формат 125 см × 40 см Матеріал Тканина, дерево, папір Опис: Щоб стіна не була нудною, замов у нас це панно з пандами в подарунковій упаковці, або зроби подарунок для любителів китайського стилю. Також хочемо порекомендувати: Мягкий магнит в китайском стиле Персонажи пекинско..
Подарунковий пакет в китайському стилі
На основе 0 отзывов.
25 грн
Характеристики: Формат 26 см × 20 см Країна виробник Китай Опис: Будь-який подарунок гідний барвистої і унікальної упаковки! Зроби подарунок ще яскравіше за допомогою подарункового пакета в китайському стилі! Також хочемо порекомендувати: Блокнот "Рыжий котенок" Конверт Ки..
Шовковий шнур для вузликів в асортименті
На основе 0 отзывов.
5 грн
Характеристики: Довжина 1 м Матеріал Нейлон Опис: Шовковий шнур для вузликів в асортименті, в наявності різні кольори. Також хочемо порекомендувати: Китайский настенный узел Мягкий магнит в китайском стиле Персонажи пекинской оперы: Му Гуйин Китайский узел ручн..

Корзина товаров