Чорнила

Вигляд:
Мінеральні фарби Marie's 12 кольорів + палітра
На основі 0 відгуків.
255 грн
Характеристики: Кількість в наборі 12 шт Об`єм тюбика 5 мл Опис: Концентровані мінеральні фарби для китайського живопису гохуа на основі натуральних пігментів. Для отримання потрібної консистенції, фарби розводяться водою.   Набір містить 12 кольорів по 5 мл та пластикову палітру для змішування кольорів. ..
Рідка туш для каліграфії 250 мл
На основі 0 відгуків.
200 грн
Опис: Китайська рідка чорна туш застосовується для каліграфії, а також для графічних, креслярських і оформлювальних робіт. Туш водорозчинна, наноситься пером або пензлем. В основі китайської туші для каліграфії лежать перепалені смоли і жири рослинного і тваринного походження. Готова до використання. Нетоксична. Пластиковий флакон 250 мл. Також хочемо порекомендувати: ..
Чорнильний камінь
На основі 0 відгуків.
74 грн
Опис: Китайський чорнильний камінь застосовується в каліграфії. Туш готують тертям чорнильного каменю об змочене дно тушечниці з поступовим додаванням води для одержання розчину потрібної консистенції. Довжина - 13 см, вага - 50 г. Також хочемо порекомендувати: Рідка туш для каліграфії Бейтай 100 мл Флакон-крапельниця для води  ..
Популярні товари

Корзина товаров