Чорнила

Вигляд:
Рідка туш для каліграфії і живопису 100 мл Самурай
На основі 0 відгуків.
120 грн
Опис: Китайська рідка чорна туш використовується для каліграфії, а також для графічних, креслярських та оформлювальних робіт. Туш водорозчинна. Наноситься пером чи пензлем. В основі китайської туші для каліграфії лежать перепалені смоли та жири рослинного та тваринного походження. Готова до використання. Нетоксична. Пластиковий флакон 100мол.   Також хочемо порадити: ..
Рідка туш для каліграфії Бейтай 100 мл
На основі 0 відгуків.
105 грн
Опис: Китайська рідка чорна туш застосовується для каліграфії, а також для графічних, креслярських і оформлювальних робіт. Туш водорозчинна, наноситься пером або пензлем. В основі китайської туші для каліграфії лежать перепалені смоли і жири рослинного і тваринного походження. Готова до використання. Нетоксична. Пластиковий флакон 100 мл. Також хочемо порекомендувати: ..
Рідка туш для каліграфії та живопису 100 мл
На основі 0 відгуків.
115 грн
Опис: Китайська рідка чорна туш застосовується для каліграфії, а також для графічних, креслярських і оформлювальних робіт. Туш водорозчинна. Наноситься пером або пензлем. В основі китайської туші для каліграфії лежать перепалені смоли і жири рослинного і тваринного походження. Готова до використання. Нетоксична. Пластиковий флакон 100 мл. Також хочемо порекомендувати: ..
Чорнильний камінь Дракон
На основі 0 відгуків.
65 грн
Опис: Китайський чорнильний камінь застосовується в каліграфії. Туш готують тертям чорнильного каменю об змочене дно тушечниці з поступовим додаванням води для одержання розчину потрібної консистенції. Довжина - 9,5 см Також хочемо порекомендувати: Рідка туш для каліграфії Бейтай 100 мл Флакон-крапельниця для води Біла пластикова чо..
Популярні товари

Корзина товаров