Чорнила

Вигляд:
Рідка туш для каліграфії 250 мл
На основі 0 відгуків.
200 грн
Опис: Китайська рідка чорна туш застосовується для каліграфії, а також для графічних, креслярських і оформлювальних робіт. Туш водорозчинна, наноситься пером або пензлем. В основі китайської туші для каліграфії лежать перепалені смоли і жири рослинного і тваринного походження. Готова до використання. Нетоксична. Пластиковий флакон 250 мл. Також хочемо порекомендувати: ..
Рідка туш для каліграфії на живопису 100 мл
На основі 0 відгуків.
120 грн
Опис: Китайська рідка чорна туш застосовується для каліграфії, а також для графічних, креслярських і оформлювальних робіт. Туш водорозчинна, наноситься пером або пензлем. В основі китайської туші для каліграфії лежать перепалені смоли і жири рослинного і тваринного походження. Готова до використання. Нетоксична. Пластиковий флакон 100 мл. Також хочемо порекомендувати: ..
Чорнильний камінь
На основі 0 відгуків.
65 грн
Опис: Китайський чорнильний камінь застосовується в каліграфії. Туш готують тертям чорнильного каменю об змочене дно тушечниці з поступовим додаванням води для одержання розчину потрібної консистенції. Довжина - 9,5 см Також хочемо порекомендувати: Рідка туш для каліграфії Бейтай 100 мл Флакон-крапельниця для води Біла пластикова чо..
Чорнильний камінь з ієрогліфами
На основі 0 відгуків.
70 грн
Опис: Китайський чорнильний камінь застосовується в каліграфії. Туш готують тертям чорнильного каменю об змочене дно тушечниці з поступовим додаванням води для одержання розчину потрібної консистенції. Довжина - 9 см. Також хочемо порекомендувати: М'який пензлик для каліграфії та живопису з козячого хутра з колонком 1596 Камінь для розтирання туші (Т..
Чорнильний камінь Золотий дракон
На основі 0 відгуків.
36 грн
Опис: Китайський чорнильний камінь застосовується в каліграфії. Туш готують тертям чорнильного каменю об змочене дно тушечниці з поступовим додаванням води для одержання розчину потрібної консистенції. Довжина - 8 см Також хочемо порекомендувати: Рідка туш для каліграфії Бейтай 100 мл Флакон-крапельниця для води Біла пластикова чорн..
Популярні товари

Корзина товаров