Закладки для книг

Вигляд:
Закладка для книги Золота
На основі 0 відгуків.
15 грн
Характеристики: Діаметр 4,5 см Країна виробник Китай Опис: Витончені золоті закладки для цінувачів книг і східної культури! Також хочемо порекомендувати: Закладка для книги у вигляді листа Гелева ручка для ієрогліфів Білий корпус Блокнот Гейша ..
Закладка для книги у вигляді листа 1 шт.
На основі 0 відгуків.
35 грн
Характеристики: Довжина 12,5 см Країна виробник Китай Опис: Унікальні закладки у вигляді листочка для любителів книг і китайської культури! При замовленні вкажіть номер зображення закладки, яку ви хочете отримати. Також хочемо порекомендувати: Закладка для книги Золота Зоши..
Закладка для книги Хвостик лисички
На основі 1 відгуків.
65 грн
Характеристики: Розмір 2.3 см * 15 см Країна виробник Китай Опис: Дуже кумедна об'ємна закладка для книги. Покладіть цю милу закладку в книгу, закрийте її, і ось питання "Хто заліз в книгу? Чий це хвіст вигладає?".   Придбайте для себе або на подарунок разом із книгою чи блокнотом. Також хоч..
Закладки для книг Персонажі пекінської опери
На основі 0 відгуків.
35 грн
Характеристики: Формат 6 см × 3 см Країна виробник Китай Опис: Оригінальні закладки для книг, для тих, хто любить читати і відзначати свої улюблені сторінки. Не покинь свої сторінки в самоті, хай з ними будуть яскраві персонажі пекінської опери.  У наборі 7 закладок. Також хочемо порекомендувати: ..

Корзина товаров