Пенали

Вигляд:
Пенал Black Pink Jennie
На основі 0 відгуків.
120 грн
Характеристики: Формат 19 см × 22 см Матеріал Текстиль Опис: Пенал на зав'язці з металевою прикрасою, матеріал - хлопок. Такий пенал прикрасить ваше робоче місце і підкреслить вашу любов до популярної корейської группи! Також хочемо порекомендувати: Лайнер для прописування ієрогліфів Середній ..
Пенал Black Pink Jisoo
На основі 0 відгуків.
120 грн
Характеристики: Формат 19 см × 22 см Матеріал Текстиль Опис: Пенал на зав'язці з металевою прикрасою, матеріал - хлопок. Такий пенал прикрасить ваше робоче місце і підкреслить вашу любов до популярної корейської группи! Також хочемо порекомендувати: Пенал Black Pink Jennie Пена..
Пенал на блискавці Black Pink Синій
На основі 1 відгуків.
135 грн
Характеристики: Формат 18 см × 5 см Матеріал Текстиль Опис: Пенал на блискавці з принтом Black Pink, матеріал - хлопок. Такий пенал прикрасить ваше робоче місце і підкреслить вашу любов до популярної корейської группи! Також хочемо порекомендувати: Лайнер для прописування ієрогліфів Середній ..
Пенал на блискавці BTS Темно-сірий
На основі 0 відгуків.
135 грн
Характеристики: Формат 18 см × 5 см Матеріал Текстиль Опис: Пенал на блискавці з принтом BTS, матеріал - хлопок. Такий пенал прикрасить ваше робоче місце і підкреслить вашу любов до популярної корейської группи! Також хочемо порекомендувати: Пенал на блискавці Black Pink Синий ..

Корзина товаров