Пенали

Вигляд:
Пенал Black Pink Jennie
На основі 0 відгуків.
120 грн
Характеристики: Формат 19 см × 22 см Матеріал Тканина Опис: Пенал на зав'язці з металевою прикрасою, матеріал - хлопок. Такий пенал прикрасить ваше робоче місце і підкреслить вашу любов до популярної корейської группи! Також хочемо порекомендувати: Блокнот "Руде кошеня" Лайнер ..
Пенал Black Pink Jisoo
На основі 0 відгуків.
120 грн
Характеристики: Формат 19 см × 22 см Матеріал Тканина Опис: Пенал на зав'язці з металевою прикрасою, матеріал - хлопок. Такий пенал прикрасить ваше робоче місце і підкреслить вашу любов до популярної корейської группи! Також хочемо порекомендувати: Пенал Black Pink Jennie Пенал..
Пенал на блискавці Black Pink Синий
На основі 1 відгуків.
135 грн
Характеристики: Формат 18 см × 5 см Матеріал Тканина Опис: Пенал на блискавці з принтом Black Pink, матеріал - хлопок. Такий пенал прикрасить ваше робоче місце і підкреслить вашу любов до популярної корейської группи! Також хочемо порекомендувати: Блокнот "Руде кошеня" Лайнер д..
Пенал на блискавці BTS Темно-сірий
На основі 0 відгуків.
135 грн
Характеристики: Формат 18 см × 5 см Матеріал Тканина Опис: Пенал на блискавці з принтом BTS, матеріал - хлопок. Такий пенал прикрасить ваше робоче місце і підкреслить вашу любов до популярної корейської группи! Також хочемо порекомендувати: Пенал на блискавці Black Pink Синий Г..

Корзина товаров