Практичний курс китайської мови М.А.Болтовська Е.К.Репніна (російською)

Ціна: 324 грн
В наличии
Код товару: 2285

Характеристики:

Формат 26 см × 20 см
Вид палітурки М'яка
Кольоровість Чорно-біла
Кількість сторінок 383 стр.
Мова видання Російська, китайська
Видавництво Хіт-книга
ISBN 9785604211748
Аудіо супровід немає


Опис:

Даний підручник містить 20 уроків, в яких представлені необхідні відомості про писемність і граматики китайської мови підвищеного рівня складності. Кожен урок включає в себе словник, граматичні блоки, усні і письмові вправи для закріплення матеріалу, діалог і текст. В кінці підручника є ключі до вправ, для самостійної перевірки.

Уроки побудовані за тематичним принципом і охоплюють різні сфери повсякденного життя. У словнику уроку ви знайдете більш 40 слів, які потім активно відпрацьовуються у вправах. Завдання забезпечують інтенсивну і всебічну граматичного і лексичного матеріалу, а також формують навички перекладу з китайської і на китайську мову. Крім того, є вправи на розвиток діалогової мови, читання та розуміння тексту. Все це в комплексі дозволяє інтенсифікувати процес навчання. Крім цього багато вправи однотипні із завданнями з HSK.

Якщо ви не новачок і вже знайомі з цьою мелодійною мовою і хочете поглибити, розширити і упорядкувати свої знання, то ця книга для вас! Вона допоможе поповнити лексичний запас, розвинути мовленеві компетенції, засвоїти граматичні форми і конструкції. Практичний курс може бути використаний як для самостійного вивчення, так і для занять з викладачем.

Цей практичний курс призначений не тільки для початківців, але буде корисний і тим хто вже володіє китайською і хоче продовжити його більш поглиблене вивчення.

Прогалини між словами - є особливістю даного підручника, таким чином, автори підручника допомагають вивчаючим китайську мову визначити якою частиною мови є слово, а також з легкістю знайти незнайоме слово в словнику.

 

Також хочемо порекомендувати: 

Сучасна китайська мова для починаючих Підручник з китайської мови
Boya Chinese Elementary 1Підручник для вивчення китайської мови Низький рівень
Практичний курс китайської мови М.А.Болтовська Е.К.Репніна
Новий практичний курс китайської мови 1 Підручник Чорно-білий

 

Написати відгук

Ваше імя:


Ваш відгук:

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Мітки: 2285

Корзина товаров