Збірник 10 тестових завдань HSK 2

Ціна: 254 грн
В наличии
Код товару: 1171

Характеристики:

Формат 26 см × 18,5 см
Вид палітурки М'яка
Друк Чорно-білий
Кількість сторінок 242
Мова видання Англійська, китайська                                       
Видавництво Beijing Language Culture University Press
ISBN 9787561928134
Аудіо супровід Завантажте за посиланням


Опис:

New HSK level 2 - збірка прикладів тестових завдань, створений спеціально для підготовки до здачі міжнародного кваліфікаційного іспиту з китайської мови 2 рівня.

Підручник складається з вступу, де надається детальна інструкція по проходженню іспиту, десяти прикладів письмових тестів нового HSK 2, максимально наближених до оригінального іспиту, скриптів аудіозаписів і відповідей.

Відповіді знаходяться в кінці книги, вони сприяють самостійній підготовці до іспиту та якісній перевірці виконаних завдань. Дані 10 тестів, у повній мірі, що охоплюють граматику і лексику другого рівня, є повноцінними матеріалами для підготовки, які в подальшому забезпечать успішне проходження іспиту. Кожен тест, розрахований на 55 хвилин, складається з двох частин: аудіювання та читання. Завдання з аудіювання відтворюються професійними дикторами, які читають завдання безпосередньо для справжнього іспиту HSK. Даний посібник допоможе тестованим ознайомиться з матеріалом і питаннями оригінальних тестів, зрозуміти його структуру та зміст. Матеріали для збірника були підготовлені кваліфікованими китайськими викладачами і ретельно відібрані відповідно до офіційних тестів. Ця збірка є ідеальним посібником для тих, хто самостійно готується до іспиту.

Також хочемо порекомендувати:

HSK Standard course 2 Textbook
Прописи ієрогліфів HSK 1-3 Handwriting workbook
Словник для запису ієрогліфів

 

Написати відгук

Ваше імя:


Ваш відгук:

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Мітки: 1171

Корзина товаров