Збірник 10 тестових завдань HSK 3

Ціна: 264 грн
В наличии
Код товару: 1172

Характеристики:

Формат 26 см × 18,5 см
Вид палітурки М'яка
Друк Чорно-білий
Кількість сторінок 214
Мова видання Англійська, китайська
Видавництво Beijing Language Culture University Press
ISBN 9787561928127
Аудіо супровід  Завантажте за посиланням


Опис:

New HSK level 3 - збірник прикладів тестових завдань, створений спеціально для підготовки до складання міжнародного кваліфікаційного іспиту з китайської мови 3 рівня.

Підручник складається з вступу, де дається детальна інструкція по проходженню іспиту, десяти прикладів письмових тестів нового HSK 3 максимально наближених до оригінального іспиту, скриптів аудіозаписів і відповідей. Відповіді знаходяться в кінці книги, вони сприяють самостійній підготовці до іспиту та якісній перевірці виконаних завдань. Ці тести повною мірою охоплюють граматику і лексику третього рівня, є повноцінними матеріалами для підготовки, які надалі забезпечать успішне проходження іспиту. Кожен тест, розрахований на 90 хвилин та складається з двох частин: аудіювання та читання. Завдання з аудіювання відтворюються професійними дикторами, які читають завдання безпосередньо для справжнього іспиту HSK.

Даний посібник допоможе ознайомитись з матеріалом і питаннями оригінальних тестів, зрозуміти його структуру та зміст. Матеріали для збірника були підготовлені кваліфікованими китайськими викладачами і ретельно відібрані відповідно до офіційних тестів. Ця збірка є ідеальним посібником для тих, хто самостійно готується до іспиту.

 

Також хочемо порекомендувати:

HSK Standard course 3 Textbook Кольоровий підручник
Лексика и прописи HSK 3
Словник для запису ієрогліфів
Словник з лексикою HSK 1 - 3

 

Написати відгук

Ваше імя:


Ваш відгук:

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Мітки: 1172

Корзина товаров