Категорії

Чорнила

Вигляд:
Рідка туш для каліграфії і живопису 120 мл Помаранчева
На основі 0 відгуків.
162 грн
Опис: Китайська рідка помаранчева туш застосовується для каліграфії, а також для графічних, креслярських і оформлювальних робіт. Туш водорозчинна. Наноситься пером або пензлем. В основі китайської туші для каліграфії лежать перепалені смоли і жири рослинного і тваринного походження. Готова до використання. Нетоксична. Пластиковий флакон 120 мл. Також хочемо порекомендувати: ..
Рідка туш для каліграфії і живопису 250 мл
На основі 0 відгуків.
195 грн
Опис: Китайська рідка чорна туш застосовується для каліграфії, а також для графічних, креслярських і оформлювальних робіт. Туш водорозчинна, наноситься пером або пензлем. В основі китайської туші для каліграфії лежать перепалені смоли і жири рослинного і тваринного походження. Готова до використання. Нетоксична. Пластиковий флакон 250 мл. Також хочемо порекомендувати: ..
Рідка туш для каліграфії та живопису 100 мл Тигр
На основі 0 відгуків.
102 грн
Опис: Китайська рідка чорна туш застосовується для каліграфії, а також для графічних, креслярських і оформлювальних робіт. Туш водорозчинна. Наноситься пером або пензлем. В основі китайської туші для каліграфії лежать перепалені смоли і жири рослинного і тваринного походження. Готова до використання. Нетоксична. Пластиковий флакон 100 мл. Також хочемо порекомендувати: ..
Рідка туш для каліграфії та живопису 250 мл Тигр
На основі 0 відгуків.
220 грн
Опис: Китайська рідка чорна туш застосовується для каліграфії, а також для графічних, креслярських і оформлювальних робіт. Туш водорозчинна. Наноситься пером або пензлем. В основі китайської туші для каліграфії лежать перепалені смоли і жири рослинного і тваринного походження. Готова до використання. Нетоксична. Пластиковий флакон 250 мл. Також хочемо порекомендувати: ..
Червона туш для каліграфії та живопису 100 мл Червоний сад
На основі 0 відгуків.
210 грн
Опис: Китайська рідка червона туш застосовується для каліграфії, а також для графічних, креслярських і оформлювальних робіт. Туш водорозчинна. Наноситься пером або пензлем. В основі китайської туші для каліграфії лежать перепалені смоли і жири рослинного і тваринного походження. Готова до використання. Нетоксична. Пластиковий флакон 100 мл. Також хочемо порекомендувати: ..
Популярні товари

Кошик