Приємності

Вигляд:
Канцелярський набір Червоний
На основі 0 відгуків.
300 грн
Характеристики: Розмір 32,5 см× 22,5 см Предмети в наборі Блокнот 130 стр, наліпки - 16 шт, затискач (прищіпка) - 2 шт, закладки - 20 шт, декоративний скотч 5 - шт Вид палітурки блокнота Тверда Опис: Цей набір просто знахідка для тебе! Він створений для творчих людей, адже за допомогою канце..
Ігрові карти Білий ведмедик і кит
На основі 0 відгуків.
65 грн
Характеристики: Формат 6 см × 9 см Кількість карт 54 шт. Опис: Ігрові карти з милим зображенням в китайському стилі.  Також хочемо порекомендувати: Керівництво по малюванню аніме Крістофер Харт Китайська маньхуа Картки-розмальовки А4 Лукава сестричка Умару ..
Ігрові карти Білий ведмедик з пінгвінами
На основі 0 відгуків.
65 грн
Характеристики: Формат 6 см × 9 см Кількість карт 54 шт. Опис: Ігрові карти з милим зображенням в китайському стилі.  Також хочемо порекомендувати: Керівництво по малюванню аніме Крістофер Харт Ігрові карти з Тюленем Картки-розмальовки А4 Лукава сестричка Ума..
Ігрові карти з Тюленем
На основі 0 відгуків.
65 грн
Характеристики: Формат 6 см × 9 см Кількість карт 54 шт. Опис: Ігрові карти з милим зображенням в китайському стилі.  Також хочемо порекомендувати: Керівництво по малюванню аніме Крістофер Харт Ігрові карти Білий ведмедик і кит Картки-розмальовки А4 Лукава се..
Листівка в конверті для привітання
На основі 0 відгуків.
25 грн
Опис: Якщо Ви вирішили зробити комусь подарунок та привітати близьку Вам людину, то обов'язково додайте листівку із власним привітанням. Листівка йде разом із конвертом тож Ваше привітання буде виглядати ще краще. Також хочемо порекомендувати: Коробка для ювелірних виробів Щастя Коробка для ювелірних виробів Велика китайська стіна П..
Пов'язка для сну
На основі 0 відгуків.
95 грн
Опис: Мила пов'язка для сну, яка захистить ваші очі від яскравого світла та покращить сон.  Гелевий вкладиш можна використовувати в якості холодного або теплого компресу для області навколо очей - це забезпечить ефект як після патчів, знімить набряк коло очей та покращить кровообіг. Дайте відпочити вашим очам після важкого робочого дня! Також хочемо порекомендувати: ..
Сувенір з підставкою Пекінська опера
На основі 0 відгуків.
190 грн
Характеристики: Формат 21 см × 14 см Матеріал Пластик, глина Опис: Сувенір з пластику у вигляді рамки на підставці - чудове оздоблення для вашого дому. Зображення персонажу Пекинської опери виготовлено з глини. Мистецтво глиняної скульптури - стародавнє поширене мистецтво Китаю.   Також хочемо пореком..
Горнятко з кришкою та пахощами від москітів
На основі 0 відгуків.
210 грн
Характеристики: Висота 6,5 см Діаметр 9 см Опис: Горнятко предназначено для зберігання палаючих спіралей. Чаша віготовлена з глини та покрита бликитною глазур'ю з унікальним ефектом з дрібних тріщин. Кришка виготовлена з металу та виконує естетичну роль. До набору також входить набір з спіралей.  &nb..
Закладка для книги у вигляді листа 1 шт.
На основі 0 відгуків.
35 грн
Характеристики: Довжина 12,5 см Країна виробник Китай Опис: Унікальні закладки у вигляді листочка для любителів книг і китайської культури! При замовленні вкажіть номер зображення закладки, яку ви хочете отримати. Також хочемо порекомендувати: Закладка для книги Золота Зоши..
Закладка для книги Хвостик лисички
На основі 1 відгуків.
65 грн
Характеристики: Розмір 2.3 см * 15 см Країна виробник Китай Опис: Дуже кумедна об'ємна закладка для книги. Покладіть цю милу закладку в книгу, закрийте її, і ось питання "Хто заліз в книгу? Чий це хвіст вигладає?".   Придбайте для себе або на подарунок разом із книгою чи блокнотом. Також хоч..
Китайська парасолька Біла
На основі 0 відгуків.
150 грн
Характеристики: Формат Діаметр - 80 см, висота - 52 см Матеріал Тканина, дерево Опис: Китайську парасольку не сплутаєш ні з якою іншою - настільки вона колоритна і самобутня. На тканину купола нанесений барвистий квітковий малюнок. Весь механізм виконаний з дерева і бамбука. Декоративна китайська парасолька з міцної ба..
Коробка для ювелірних виробів Велика китайська стіна
На основі 0 відгуків.
143 грн
Описание: Коробка для ювелірних виробів - обов'язкова річ кожної дівчини, окрім того вона виконана в китайському стилі, що підкреслить вашу любов до китайської культури та індивідуальність!     Також хочемо порекомендувати: М'який магніт в китайському стилі Персонажі пекінської опери: Му Гуйін Коробка для ювелірних виробів Щастя ..
Коробка для ювелірних виробів Щастя
На основі 0 відгуків.
143 грн
Опис: Коробка для ювелірних виробів - обов'язкова річ кожної дівчини, окрім того вона виконана в китайському стилі, це підкреслить вашу любовь до китайської культури та індівідуальність!     Також хочемо порекомендувати: Коробка для ювелірних виробів Велика китайська стіна Маска для ручного розпису в китайському стилі Пекінська опер..
Маска для ручного розпису в китайському стилі Пекінська опера
На основі 0 відгуків.
165 грн
Характеристики: Формат 18 см × 14 см Матеріал Гіпс Опис: Дана маска виготовлена з гіпсу, в комплект входить пензлик, фарби і палітра. За допомогою цього набору можна створити свою унікальну і барвисту театральну маску! Китайські маски є невід'ємною частиною китайської театральної культури, представляючи собою майс..
Наліпки в блокнот 1335
На основі 0 відгуків.
25 грн
Характеристики: Формат 14 см × 10,5 см Країна виробник Китай Опис: Прекрасна ідея урізноманітнити свій зошит чи блокнот. Розбав буденність - додай на сторінку або обкладинку барвистий принт. Всього в наборі 6 листів з наклейками формату А6.   Також хочемо порекомендувати: Наліп..
Наліпки в блокнот 1337
На основі 0 відгуків.
25 грн
Характеристики: Формат 14 см × 10,5 см Країна виробник Китай Опис: Прекрасна ідея урізноманітнити свій зошит або блокнот. Розбав буденність - додай на сторінку або обкладинку трохи барвів. Всього в наборі 6 листів з наклейками формату А6.   Також хочемо порекомендувати: Зошит в..
Наліпки в блокнот 1338
На основі 0 відгуків.
25 грн
Характеристики: Формат 14 см × 10,5 см Країна виробник Китай Опис: Прекрасна ідея урізноманітнити свій зошит чи блокнот. Розбав буденність - додай на сторінку або обкладинку барвистий принт. Всього в наборі 6 листів з наклейками формату А6.   Також хочемо порекомендувати: Наліп..
Наліпки в блокнот 1339
На основі 0 відгуків.
25 грн
Характеристики: Формат 14 см × 10,5 см Країна виробник Китай Опис: Прекрасна ідея урізноманітнити свій зошит, блокнот. Розбав буденність - додай на сторінку або обкладинку барвистий принт. Кращеза все ці наклейки поєднуються з блокнотами! Всього в наборі 6 листів з наклейками формату А6.   Також хочем..
Наліпки з написами
На основі 0 відгуків.
55 грн
Характеристики: Формат 14 см × 10,5 см Країна виробник Китай Опис: Прекрасна ідея урізноманітнити свій зошит або блокнот. Додайте на сторінку або обкладинку наліпки з різними написами, які будуть мотивувати Вас та покращувати настрій! Також хочемо порекомендувати: Наліпки в блокнот 1337..
Підставка для книг Зимовий Ліс
На основі 0 відгуків.
110 грн
Характеристики: Формат 19 см × 13.5 * 10 см Матеріал Метал Опис: Металева підставка для книг яка складається із двох частин. Дуже зручна у використанні, оскільки ви можете самі контролювати яка саме довжина полиці вам потрібна і скільки вона може займати місця. Поставте підставки друг навпроти друга, а посередині розта..
Підставка для книг Сакура
На основі 0 відгуків.
110 грн
Характеристики: Формат 19 см × 13.5 * 10 см Матеріал Метал Опис: Металева підставка для книг, яка складається з двух частин. Дуже зручна у використанні, оскільки ви можете самі контролювати яка саме довжина полиці вам потрібна і скільки вона може займати місця. Поставте підставки друг навпроти друга, а посередині розта..
Папка-планшет (кліпборд) Аніме Shugo Chara
На основі 0 відгуків.
75 грн
Характеристики: Формат 30 см × 23 см Країна виробник Китай Опис: Папка-планшет із аніме Чара-хранителі практична в повсякденному використанні для роботи і навчання. Затискачі в папці є з обох сторін, тож ви можете вкласти в папку свої основні папери та додати помітки з іншої сторони. Також хочемо порекомендува..
Пастель для малювання
На основі 0 відгуків.
145 грн
Характеристики: Кількість в наборі 12 шт. Кольори Червоний, оранжевий, жовтий, салатовий, зелений, блакитний, синій, фіолетовий, малиновий, коричневий, білий, чорний Опис: Пастель - група художніх матеріалів, спресовані, стерті у порошок фарби, які найчастіше випускаються у вигляді м'яких кольорових олівців.  ..
Подарунковий пакет в китайському стилі
На основі 0 відгуків.
25 грн
Характеристики: Формат 26 см × 20 см Країна виробник Китай Опис: Будь-який подарунок гідний барвистої і унікальної упаковки! Зроби подарунок ще яскравіше за допомогою подарункового пакета в китайському стилі! Також хочемо порекомендувати: Блокнот "Руде кошеня" Маска для ру..

Корзина товаров