Чай та посуд

Виберіть підкатегорію

Вигляд:
ШуйЮй - чаша для омивання піал (маленька)
На основі 0 відгуків.
154 грн
Характеристики: Матеріал Порцелян Висота 4,5 см Діаметр 12 см Опис: ШуйЮй — (水盂 shuǐ yú) – чаша для обмивання піал та чайних відходів. У неї також можна скидати зайве чайне листя або зливати воду. Також ШуйЮ іноді використовують для зберігання чашок. Також хочемо порекомендувати:  ..
Ємність для зберігання чаю
На основі 0 відгуків.
265 грн
Характеристики: Висота 9 см Діаметр  13.5 см Об'єм 350 мл Матеріал  Кераміка Опис: Зручна керамічна ємність для зберігання чаю, з герметичою кришкою, що щільно закриває ємність тож застереже Ваш чай від вивітрювання та втрати смаку. Червоний колір та..
Зв'язаний зелений чай 1шт.
На основі 0 відгуків.
35 грн
Опис: Даний чай складається з пов'язаного між собою листя, які огортають чайну квітку. При заварюванні такого чаю в заварнику квітка красиво розпускається і має чарівний квітковий аромат. Також хочемо порекомендувати: Піала для чаю з ієрогліфами Гайвань Лотос Інструменти для чайної церемонії   ..
Зелений чай з жасміном
На основі 0 відгуків.
120 грн
Опис: В`єтнамський класичний зелений чай у поєднанні з жасміном дарують неперевершенний аромат та витонченний смак. У такого чая є безліч переваг. Жасміновий чай є, звичайно, сильним антиоксидантом, має заспокійливий ефект, також він прискорює метаболізм і просто покращує настрій своїм смаком та ароматом.  Також хочемо порекомендувати: Зв'язаний зелений чай 1шт. ..
Чабань (Чайна дошка)
На основі 0 відгуків.
350 грн
Опис: Розміри 32,5 см *19 см * 35 см Матеріал Пластик, дерево   Чабань - спеціальна чайна дошка для традиційної китайської чайної церемонії. Чабань обладнаний спеціальним пластиковим піддоном, в який через решітку столика стікають вода після промивання посуду і надлишки чаю. В комплект входить безпосередньо чаба..
Чашьнь "Хлопчик"
На основі 0 відгуків.
150 грн
Характеристики: Висота 7,5 см Опис: Глиняний чайний хлопчик - сувенір, маленька статуетка, виготовлена ​​з ісинської глини. Його улюблене місце – це чайна дошка. Китайці люблять обливати його гарячою водою. Це щоразу викликає багато позитиву у людей, що знаходяться навколо.   Писаючі хлопчики всередині пустотілі, та мають мал..

Корзина товаров