Чай та чайні набори

Виберіть підкатегорію

Вигляд:
Піала "Золота"
На основі 0 відгуків.
44 грн
Характеристики: Матеріал Кераміка  Діаметр 6,5 см   Висота 2 см  Об'єм 50 мл Опис: Піала з товстими стінками, що довго зберігатиме тепло. Дуже затишна та зручна. Також хочемо порекомендувати:  Інструменти для чайної ц..
Піала "Теракотова"
На основі 0 відгуків.
44 грн
Характеристики: Матеріал Кераміка  Діаметр 6,5 см   Висота 2 см  Об'єм 50 мл Опис: Піала з товстими стінками, що довго зберігатиме тепло. Дуже затишна та зручна. Також хочемо порекомендувати:  Лотосовий зелений чай ..
ШуйЮй - чаша для  омивання піал
На основі 0 відгуків.
265 грн
Характеристики: Матеріал Порцелян Висота 6,5 см Діаметр 20 см Опис: ШуйЮй — (水盂 shuǐ yú) – чаша для обмивання піал та чайних відходів. У неї також можна скидати зайве чайне листя або зливати воду. Також ШуйЮ іноді використовують для зберігання чашок. Також хочемо порекомендувати:  ..
ШуйЮй - чаша для омивання піал (маленька)
На основі 0 відгуків.
154 грн
Характеристики: Матеріал Порцелян Висота 4,5 см Діаметр 12 см Опис: ШуйЮй — (水盂 shuǐ yú) – чаша для обмивання піал та чайних відходів. У неї також можна скидати зайве чайне листя або зливати воду. Також ШуйЮ іноді використовують для зберігання чашок. Також хочемо порекомендувати:  ..
Інструменти для чайної церемонії
На основі 1 відгуків.
230 грн
Опис: Набір інструментів для чайної церемонії виготовлений з дерева. У нього входить: Чайна воронка (Чалу) - щоб не розсипати чай повз горлечка заварника; Мірна чайна ложка (Чабо) - для зручного засипання сухого чайного листа в чайник; Чайна голка (ЧаЧжень) - для прочищення чайного носика у заварника; Чайні щипці (ЧаЦзя) - використовується при пр..
Гайвань "Короп"
На основі 1 відгуків.
125 грн
Характеристики: Матеріал  Кераміка Колір Сірий Об'єм 140 мл Опис: Гайвань "Короп"  чудово підійде для вашого чаювання у традиційному стилі.    Чайна церемонія відіграє дві функції - звичайно, щоб насолодитись чаєм, але друга функція - це естетична, тож витонч..
Зв'язаний зелений чай 1шт.
На основі 0 відгуків.
35 грн
Опис: Даний чай складається з пов'язаного між собою листя, які огортають чайну квітку. При заварюванні такого чаю в заварнику квітка красиво розпускається і має чарівний квітковий аромат. Також хочемо порекомендувати: Піала для чаю з ієрогліфами Гайвань Лотос Інструменти для чайної церемонії   ..
Зелений чай з жасміном
На основі 0 відгуків.
120 грн
Опис: В`єтнамський класичний зелений чай у поєднанні з жасміном дарують неперевершенний аромат та витонченний смак. У такого чая є безліч переваг. Жасміновий чай є, звичайно, сильним антиоксидантом, має заспокійливий ефект, також він прискорює метаболізм і просто покращує настрій своїм смаком та ароматом.  Також хочемо порекомендувати: Зв'язаний зелений чай 1шт. ..
Лотосовий зелений чай
На основі 0 відгуків.
120 грн
Опис: Cправжній лотосовий чай дуже корисний: він приводить в тонус весь організм, знімає втому та зміцнює імунітет.  Завдяки вітамінам і мікроелементам зелений чай є сильним антиоксидантом і засобом профілактики величезного спектра захворювань. Перевагою цього чаю є його особливо приємний аромат та смак. Також хочемо порекомендувати: Зв'язаний зелений ч..
Набір до чайної церемонії
На основі 0 відгуків.
410 грн
Характеристики: Об`єм піали 30 мл Матеріал  кераміка Опис: Набір для традиційної китайської чайної церемонії до якого входить гайвань, чахай та 8 піал.   Також хочемо порекомендувати: Піала "Теракотова" Чаша з кришкою Японський короп Інструменти д..
Піала для чаю з ісинської глини
На основі 0 відгуків.
75 грн
Характеристики: Об`єм 60 мл Висота 3 см Діаметр 8 см Матеріал Ісинська глина Опис: Піала із стародавнього матеріалу для виготовлення посуду - ісинської глини, у темному коричневому кольорі з гарною рифленою формою.  Використовується в традиційній чай..
Піала з ієрогліфами
На основі 0 відгуків.
65 грн
Характеристики: Об`єм 50 мл Висота 3 см Опис: Керамічна піала у чорному кольорі з ієрогліфами. Дуже зручна у використанні, має круглу форму, приємна на дотик. Використовується в традиційній чайній церемонії для споживання чаю.    Також хочемо порекомендувати: Гайвань Л..
Чайний сервіз  Весінній птах
На основі 0 відгуків.
450 грн
Характеристики: Об`єм піали 20 мл Матеріал  Фарфор Опис: Цей порцеляновий сервіз виготовлений в японскьому стилі, для традиційної чайної церемонії в світлих відтінках із зображенням квітів та птахів До набору входить: 10 піал, чахай, ситечко з підставкою в формі руки.   Також хочемо поре..
Чашень ручної роботи
На основі 0 відгуків.
195 грн
Характеристики: Об`єм 40 мл Висота 4,5 см Опис: Чашень ручної роботи прикрасить вашу чайну церемонію.     Також хочемо порекомендувати: Лотосовий чай Чайний сервіз Весінній птах Лотосовий зелений чай   ..
Чашень ручної роботи
На основі 0 відгуків.
195 грн
Характеристики: Об`єм 40 мл Висота 4,5 см Опис: Чашень ручної роботи прикрасить будь-яку чайну церемонію.   Також хочемо порекомендувати: Піала з ієрогліфами Інструменти для чайної церемонії Лотосовий зелений чай   ..

Корзина товаров