Чай

Вигляд:
Зв'язаний зелений чай 1шт.
На основі 0 відгуків.
35 грн
Опис: Даний чай складається з пов'язаного між собою листя, які огортають чайну квітку. При заварюванні такого чаю в заварнику квітка красиво розпускається і має чарівний квітковий ароматом. Також хочемо порекомендувати: Керамічний китайський чайник Китайський чай Пуер 1 шт Інструменти для чайної церемонії   ..
Зелений чай з жасміном
На основі 0 відгуків.
120 грн
Опис: В`єтнамський класичний зелений чай у поєднанні із жасміном дарують неперевершенний аромат та витонченний смак. У такого чая є безліч переваг. Жасміновий чай є, звичайно, сильним антиоксидантом, має заспокійливий ефект, також він прискорює метаболізм і просто покращує настрій своїм смаком та ароматом.  Також хочемо порекомендувати: Зв'язаний зелений чай 1шт...
Китайський чай Пуер 1 шт
На основі 0 відгуків.
20 грн
Опис: Батьківщиною пуеру вважається провінція Юньнань. Пуер має дуже цікавий тонізуючий ефект. Він надає бадьорість і безсумнівно покращує настрій. Цей чай має тонізуючий ефект проте на нервову систему вливає дуже м'яко. Також хочемо порекомендувати: Керамічний китайський чайник Лотосовий чай Зв'язаний зелений чай 1шт. ..
Лотосовий зелений чай
На основі 0 відгуків.
120 грн
Опис: Cправжній лотосовий чай дуже корисний: він приводить в тонус весь організм, знімає втому та зміцнює імунітет.  Завдяки вітамінам і мікроелементам зелений чай є сильним антиоксидантом і засобом профілактики величезного спектра захворювань. Перевагою цього чаю є його особливо приємний аромат та смак. Також хочемо порекомендувати: Зв'язаний зелений ч..

Корзина товаров