Чай

Вигляд:
Зв'язаний зелений чай 1шт.
На основі 0 відгуків.
35 грн
Опис: Даний чай складається з пов'язаного між собою листя, які в свою чергу огортають чайну квітка. При заварюванні такого чаю в заварнику квітка красиво розпускається і має чарівний квітковий ароматом. Також хочемо порекомендувати: Лотосовый чай Подарочный пакет в китайском стиле Конверт Китайский Рыба   ..
Китайський чай Пуер 1 шт
На основі 0 відгуків.
20 грн
Опис: Батьківщиною пуеру вважається провінція Юньнань. Пуери мають дуже цікавий тонізуючий ефект. Він надає бадьорість і безсумнівно покращує настрій. Чайний стан найкраще приходить за допомогою саме пуеру, так як він діє м'яко для нашої нервової системи. Також хочемо порекомендувати: Зв'язаний зелений чай 1 шт. Коробка для ювелірних виробів Щастя ..
Лотосовий чай
На основі 0 відгуків.
95 грн
Опис: Приємний смак і тонкий аромат! Натуральний Лотосовий зелений чай має протимікробну, противірусну, протизапальну дію, зміцнює імунітет, допомагає при грипі, похміллі, харчових отруєннях, корисний при проблемах з щитовидною залозою, з нервовою системою, а також вагітним жінкам. Крім того, зелений чай сприяє схудненню, так як прискорює обмінні процеси і виведення жирів з організму, а йог..

Корзина товаров