Чай

Вигляд:
Зв'язаний зелений чай 1шт.
На основі 0 відгуків.
35 грн
Опис: Даний чай складається з пов'язаного між собою листя, які огортають чайну квітку. При заварюванні такого чаю в заварнику квітка красиво розпускається і має чарівний квітковий аромат. Також хочемо порекомендувати: Ручка гелева Синя Ручка Пекінська опера Лілова Блокнот у стилі європейського ретро   ..
Зелений чай з жасміном
На основі 0 відгуків.
120 грн
Опис: В`єтнамський класичний зелений чай у поєднанні з жасміном дарують неперевершенний аромат та витонченний смак. У такого чая є безліч переваг. Жасміновий чай є, звичайно, сильним антиоксидантом, має заспокійливий ефект, також він прискорює метаболізм і просто покращує настрій своїм смаком та ароматом.  Також хочемо порекомендувати: Зв'язаний зелений чай 1шт. ..
Лотосовий зелений чай
На основі 0 відгуків.
120 грн
Опис: Cправжній лотосовий чай дуже корисний: він приводить в тонус весь організм, знімає втому та зміцнює імунітет.  Завдяки вітамінам і мікроелементам зелений чай є сильним антиоксидантом і засобом профілактики величезного спектра захворювань. Перевагою цього чаю є його особливо приємний аромат та смак. Також хочемо порекомендувати: Ємність для зберіга..

Корзина товаров