Папір

Вигляд:
Зошит для пропису ієрогліфів водою стиль Шу
На основі 0 відгуків.
55 грн
Характеристика: Формат  26 см × 18,5 см Кількість сторінок  16 Опис: Цей зошит для письма водою допоможе навчитися писати правильні, гарні ієрогліфи в стилі Шу. У цьому самовчителі проілюстровано, як писати риси (натиск, вигин і напрямок) і приведено місце для пропису ієрогліфа водою. Писати слід..
Зошит для пропису ієрогліфів водою Танський стиль Лю
На основі 0 відгуків.
55 грн
Характеристика: Формат  26 см × 18,5 см Кількість сторінок  16 Опис: Цей зошит для письма водою допоможе навчитися писати правильні, гарні ієрогліфи в Танському стилі Лю. У цьому самовчителі проілюстровано, як писати риси (натиск, вигин і напрямок) і приведено місце для пропису ієрогліфа водою. Писати..
Зошит для пропису ієрогліфів водою Танський стиль Чжао
На основі 0 відгуків.
55 грн
Характеристика: Формат 26 см × 18,5 см Кількість сторінок 16 Опис: Зошит для письма водою допоможе навчитися писати правильні, гарні ієрогліфи в одному з підстилів Кайши - Чжао Менфу. У цьому самовчителі проілюстровано, як писати риси (натиск, вигин і напрямок) і приведено місце для пропису ієрогліфа водою. Писати ..
Зошит для пропису ієрогліфів водою Танський стиль Ян Чжень-ціна
На основі 0 відгуків.
55 грн
Характеристика: Формат 26 см × 18,5 см Кількість сторінок 16   Опис: Цей зошит для письма водою допоможе навчитися писати правильні, гарні ієрогліфи в Танському стилі Ян Чжень-ціна У цьому самовчителі проілюстровано, як писати риси (натиск, вигин і напрямок) і приведено місце для пропису ієрогліфа в..
Рисовий папір для китайської японської корейської каліграфії 68 * 138 см
На основі 0 відгуків.
15 грн
Характеристика: Вид паперу Рисовий папір Довжина 138 см Ширина 68 см Опис: Рисовий папір призначений для письма чорнилом.  Також хочемо порекомендувати:  Рисовая бумага для китайской японской корейской каллиграфии 19*26 см  Рисовая бумаг..
Рисовий папір для китайської японської корейської каліграфії 45*68 см
На основі 0 відгуків.
7 грн
Характеристики: Вид паперу Рисовий папір Довжина 68 см Ширина 45 см Опис: Рисовий папір призначений для письма чорнилами.  Також рекомендуємо:  М'який пензлик для каліграфії та живопису з козячого хутра 1500  Рисовая бумага для китайской..
Папір для  каліграфії з розміткою Жовтий 65 см *40 см
На основі 0 відгуків.
3 грн
Характеристики: Розмір клітини 8 см × 8 см Розмір аркушу 36 см × 26 см Опис: Папір призначений для письма чорнилом.   Також хочемо порекомендувати: Папір для каліграфії з розміткою Жовтий 66 см *39 см Папір на тканинній основі для письма водою з розміткою 43 * 68 с..
Папір для  каліграфії з розміткою Жовтий 65 см *40 см
На основі 0 відгуків.
3 грн
Характеристики: Розмір клітини 8 см × 8 см Розмір аркушу 36 см × 26 см Опис: Папір призначений для письма чорнилом. Також хочемо порекомендувати: Папір для каліграфії з розміткою Жовта 65 см *40 см Папір на тканинній основі для письма водою з розміткою 43 * 32 см ..
Папір для  каліграфії з розміткою Жовтий 66 см *39 см
На основі 0 відгуків.
3 грн
Характеристики: Розмір клітини 9 см × 9 см Розмір аркушу 66 см × 39 см   Опис: Папір призначений для письма чорнилом. Також хочемо порекомендувати: Папір на тканинній основі для письма водою з традиційними ієрогліфами 43 * 32 см Повстяний килимок для каліграфії ..
Папір для  каліграфії з розміткою Жовтий 66 см *39 см
На основі 0 відгуків.
3 грн
Характеристики: Розмір клітини 9 см × 9 см Розмір аркушу 66 см × 39 см Опис: Папір призначений для письма чорнилом. Також хочемо порекомендувати: Папір для каліграфії з розміткою Жовтий 66 см *39 см Папір на тканинній основі для письма водою з розміткою 43 * 32 см ..
Папір для каліграфії з розміткою Жовтий 66 см *39 см
На основі 0 відгуків.
3 грн
Характеристики: Розмір клітини 9 см × 9 см Розмір аркушу 66 см × 39 см Опис: Папір призначений для письма чорнилом. Також хочемо порекомендувати: Рисовий папір для китайської японської корейської каліграфії і живопису 26 * 36 см Папір для каліграфії з розміткою Жовта 66 см ..
Папір для каліграфії з розміткою Жовтий 66 см *39 см
На основі 0 відгуків.
3 грн
Характеристики: Розмір клітини 9 см × 9 см Розмір аркушу 66 см × 39 см Опис: Папір призначений для письма чорнилом. Також хочемо порекомендувати: Папір для каліграфії з розміткою Жовтий 66 см *39 см Рідка туш для каліграфії 250 мл Пружний пензлик для калігра..
Папір для китайської японської корейської каліграфії з розміткою Жовта 36 * 26 см
На основі 0 відгуків.
2 грн
Характеристики: Розмір клітини 8 см × 8 см Розмір аркушу 36 см × 26 см Опис: Папір призначена для письма чорнилом. Також хочемо порекомендувати: Дерев'яна підставка для пензлика "Язики полум'я" Світла Керамічна підставка для пензлика Панда Рідка туш для ка..
Папір на тканинній основі для письма водою
На основі 0 відгуків.
63 грн
Характеристики: Розмір клітини 4,5 см × 4,5 см Розмір аркуша 68 см × 43 см Опис: Папір на тканниній основі для практики написання рис, які вже внесені в розмітку. Писати на такому папері слід вологим пензлем (не мокрим) і уникати утворення крапель на папері. Провівши вологим пензлем по цьому паперу, ви побачите..
Папір на тканинній основі для письма водою  (кольоровий)
На основі 0 відгуків.
71 грн
Характеристики: Розмір клітини 9 см × 9 см Розмір аркуша 72 см × 45 см Опис: Кольоровий папір на тканниній основі з розміткою для практики написання рис. Писати на такому папері слід вологим пензлем (не мокрим) і уникати утворення крапель на папері. Провівши вологим пензлем по цьому паперу, ви побачите чорний с..
Папір на тканинній основі для письма водою  (кольоровий)
На основі 0 відгуків.
35 грн
Характеристики: Розмір клітини 8 см × 8 см Розмір аркуша 43 см × 35 см Опис: Писати на такому папері слід вологим пензлем (не мокрим) і уникати утворення крапель на папері. Провівши вологим пензлем по цьому паперу, ви побачите чорний слід, який зникає протягом хвилини. При акуратному поводженні кожен лист можна вик..
Папір на тканинній основі для письма водою з традиційними ієрогліфами 43 * 32 см
На основі 0 відгуків.
25 грн
Характеристики: Розмір клітини 6,5 см × 6,5 см Розмір аркуша 43 см × 32 см Опис: Писати на такому папері слід вологим пензлем (не мокрим) і уникати утворення крапель на папері. Провівши вологим пензлем по цьому паперу, ви побачите чорний слід, який зникає протягом хвилини. При акуратному поводженні кожен лист можна..
Бумага на тканевой основе для письма водой с иероглифами 43*32 см
На основі 0 відгуків.
25 грн
Характеристики: Размер клетки 6,5 см × 6,5 см Размер листа 43 см × 32 см Описание: Писать на такой бумаге следует влажной кистью (не мокрой) и избегать образования лужиц и капель на бумаге. Проведя влажной кистью по этой бумаге, вы увидите черный след, который исчезает в течении минуты. При аккуратном обр..

Корзина товаров