Аксесуари

Вигляд:
Дерев'яна підставка для пензликів "Рівновага"
На основі 0 відгуків.
125 грн
Характеристики: Матеріал Дерево Довжина 13,5 см  Висота 3,5 см  Опис: Зручна підставка для пензлів дозволить розмістити під час роботи до двох пензлів. На такий підставці можна зручно розташувати кілька пензликів одночасно і вони не будуть нічого бруднити, ваше робоче місце завжди ..
Дерев'яна підставка для пензлика "Дракон"
На основі 0 відгуків.
78 грн
Характеристики: Матеріал Дерево Довжина 13,5 см  Висота 3,5 см  Опис: Зручна підставка для пензликів дозволить розмістити під час роботи до двох кистей. На такий підставці можна зручно розташувати кілька пензликів одночасно і вони не будуть нічого бруднити, ваше робоче місце завжди..
Камінь мармуровий для вирізання печатки
На основі 0 відгуків.
65 грн
Характеристики: Матеріал Мармур Розмір 5 см × 2 см Опис: Печатка необхідна на кожному каліграфічному свиті або живописній роботі, адже вона є підписом художника і надає твору мистецтва додаткову цінність. Накладанням печатки до паперу художник завершує роботу над картиною. Різьба печаток - це мистецтво, коли заміс..
Камінь мармуровий для печатки
На основі 0 відгуків.
52 грн
Характеристики: Матеріал Мармур Розмір 5 см × 2 см Опис: Печатка необхідна на кожному каліграфічному свиті або живописній роботі, адже вона є підписом художника і надає твору мистецтва додаткову цінність. Накладанням печатки до паперу художник завершує роботу над картиною. Різьба печаток - це мистецтво, коли ..
Керамічна підставка для двох пензликів
На основі 0 відгуків.
57 грн
Характеристики: Матеріал Кераміка Довжина 9 см  Висота 6 см  Опис: Зручна підставка для пензликів дозволить розмістити під час роботи до двох пензликів. На такий підставці можна зручно розташувати кілька пензликів одночасно і вони не будуть нічого бруднити, ваше робоче місце завжди..
Керамічна підставка для пензлика Панда
На основі 0 відгуків.
65 грн
 Характеристики: Матеріал Кераміка Довжина 5 см  Висота 2 см  Опис: Цікава підставка для пензликів у виді панди. На такій підставці можна зручно розташувати кілька пензлей одночасно і вони не будуть нічого бруднити, і ваше робоче місце завжди будуть в порядку. Подробнее:&..
Набір для каліграфії
На основі 0 відгуків.
450 грн
Характеристики: Ширина 13 см Довжина 31 см Висота 5 см Опис: Мистецтво китайської каліграфії подібно живопису: туш і пензлик дають народження прекрасного твору мистецтва - ієрогліфу. Створення ієрогліфів - це також і якесь священнодійство, шлях духовного розвитку і вдосконалення. Набір ..
Підставка для пензлика Кошеня
На основі 0 відгуків.
45 грн
 Характеристики: Матеріал Кераміка Довжина 5 см  Висота 1,5 см  Опис: Зручна підставка у вигляді кошеня прикрасить ваше робоче місце. На такий підставці можна зручно розташувати кілька кистей одночасно і вони не будуть нічого бруднити, ваше робоче місце завжди буде в порядку. ..
Пластикова підставка для пензлика "Язики полум'я"
На основі 0 відгуків.
35 грн
Характеристики: Матеріал Пластик Довжина 6,3 см  Висота 3,2 см  Опис: Зручна підставка для пензликів дозволить розмістити під час роботи до двох пензликів. На такій підставці можна зручно розташувати кілька пензлей одночасно і вони не будуть нічого бруднити, і ваше робоче місце зав..
Повстяний килимок для каліграфії
На основі 0 відгуків.
39 грн
Характеристики: Розмір клітини 9,5 см × 9,5 см Розмір листа 50 см × 50 см Опис: Повстяний килимок для каліграфії з розміткою використовується при занятті китайською каліграфією. Для цього напівпрозорий лист рисового паперу кладуть поверх підкладки таким чином, щоб було видно прямокутники, що допомагає нанести ієрог..
Подставка для кисти Кит
На основі 0 відгуків.
65 грн
 Характеристики: Матеріал Кераміка Довжина 6,5 см  Висота 1,7 см  Опис: Цікава підставка для пензликів у виді синього кита. На такій підставці можна зручно розташувати кілька пензлей одночасно і вони не будуть нічого бруднити, і ваше робоче місце завжди будуть в порядку. ..
Порцелянова ємність для мастики
На основі 0 відгуків.
105 грн
Характеристики: Матеріал ємкості Порцелян Діаметр 7 см Опис: Призначена для зберігання мастики червоного кольору. Сама мастика традиційно використовується в Китаї в якості штемпельною фарби для печаток або китайського живопису гохуа. Діаметр чаші 7 см, висота 3 см. Подробнее: https://www.labirint.ru/book..
Порцелянова миска для води Велика
На основі 0 відгуків.
265 грн
Характеристики: Матеріал Порцелян Висота 6,5 см Діаметр 20 см Опис: Порцелянова миска в каліграфіії дуже корисна річ. Її зазвичай використовують для миття пензликів або інших аксесуарів. В великій мисці також можна набирати воду в капельниці. Також хочемо порекомендувати:  ..
Порцелянова миска для води Маленька
На основі 0 відгуків.
154 грн
Характеристики: Матеріал Порцелян Висота 4,5 см Діаметр 12 см Опис: Порцелянова миска в калліграфіії дуже корисна річ. Її зазвичай використовують для миття пензликів або інших аксесуарів. Також хочемо порекомендувати:  Пружний пензлик для каліграфії та живопису ко..
Флакон-крапельниця для води
На основі 0 відгуків.
75 грн
Характеристики: Матеріал Кераміка Розмір 6,5 см × 3 см Опис: Крапельниця має два маленьких отвори для води і повітря. Буває різних форм і розмірів.   Призначена для того, щоб додати невелику кількість води до туші або у фарби. Для того щоб набрати воду у крапельницю, необхідно занурити її в єм..
Флакон-крапельниця для води
На основі 0 відгуків.
75 грн
Характеристики: Матеріал Кераміка Розмір 7 см × 4 см Опис: Крапельниця має два маленьких отвори для води і повітря. Буває різних форм і розмірів.   Призначена для того, щоб додати невелику кількість води до туші або у фарби. Для того щоб набрати воду у крапельницю, необхідно занурити її в ємні..
Червона мастика для печатки
На основі 0 відгуків.
68 грн
Характеристики: Колір Червоний Вага 30 г Опис: Спеціальна мастика червоного кольору традиційно використовується в Китаї в якості штемпельної фарби для печаток або в гохуа. Фарба виготовлена з добірних мінералів, слідуючи стародавнім традиціям простоти і витонченості. Кіновар володіє прекрасними природними властивостями..

Корзина товаров