Аксесуари

Вигляд:
Дерев'яна підставка для пензликів "Рівновага"
На основі 0 відгуків.
125 грн
Характеристики: Матеріал Дерево Довжина 13,5 см  Висота 3,5 см  Опис: Зручна підставка для пензлів дозволить розмістити під час роботи до двох пензлів. На такий підставці можна зручно розташувати кілька пензликів одночасно і вони не будуть нічого бруднити, ваше робоче місце завжди ..
Дерев'яна підставка для пензлика "Дракон"
На основі 0 відгуків.
78 грн
Характеристики: Матеріал Дерево Довжина 13,5 см  Висота 3,5 см  Опис: Зручна підставка для пензликів дозволить розмістити під час роботи до двох кистей. На такий підставці можна зручно розташувати кілька пензликів одночасно і вони не будуть нічого бруднити, ваше робоче місце завжди..
Дерев'яна підставка для пензлика "Язики полум'я" Світла
На основі 0 відгуків.
25 грн
Характеристики: Матеріал Дерево Довжина 6,3 см  Висота 3,2 см  Опис: Зручна підставка для пензликів дозволить розмістити під час роботи до двох пензликів. На такій підставці можна зручно розташувати кілька пензлів одночасно і вони не будуть нічого бруднити, ваше робоче місце завжди..
Керамічна підставка для двох пензликів
На основі 0 відгуків.
27 грн
Характеристики: Матеріал Кераміка Довжина 5,5 см  Висота 4 см  Опис: Зручна підставка для пензликів дозволить розмістити під час роботи до двох пензликів. На такий підставці можна зручно розташувати кілька пензликів одночасно і вони не будуть нічого бруднити, ваше робоче місце завж..
Керамічна підставка для двох пензликів
На основі 0 відгуків.
57 грн
Характеристики: Матеріал Кераміка Довжина 9 см  Висота 6 см  Опис: Зручна підставка для пензликів дозволить розмістити під час роботи до двох пензликів. На такий підставці можна зручно розташувати кілька пензликів одночасно і вони не будуть нічого бруднити, ваше робоче місце завжди..
Керамічна підставка для пензлика Панда
На основі 0 відгуків.
65 грн
 Характеристики: Матеріал Кераміка Довжина 5 см  Висота 2 см  Опис: Цікава підставка для пензликів у виді панди. На такій підставці можна зручно розташувати кілька пензлей одночасно і вони не будуть нічого бруднити, і ваше робоче місце завжди будуть в порядку. Подробнее:&..
Підставка для пензлика Кошеня
На основі 0 відгуків.
45 грн
 Характеристики: Матеріал Кераміка Довжина 5 см  Висота 1,5 см  Опис: Зручна підставка у вигляді кошеня прикрасить ваше робоче місце. На такий підставці можна зручно розташувати кілька кистей одночасно і вони не будуть нічого бруднити, ваше робоче місце завжди буде в порядку. ..
Підставка тримач для пензликів з сандалового дерева
На основі 0 відгуків.
259 грн
Характеристики: Матеріал Дерево Розмір 37 см × 36 см Опис: Вішалка для пензлів призначена для просушування пензлів після використання і для їх правильного зберігання. Це не просто підставка, на якій можна зручно зберігати пензлики, але також і вишуканий елемент інтер'єру, який додасть вашому робочому місцю медитат..
Пластикова підставка для пензлика "Полум'я"
На основі 0 відгуків.
35 грн
Характеристики: Матеріал Пластик Довжина 6,3 см  Висота 3,2 см  Опис: Зручна підставка для пензликів дозволить розмістити під час роботи до двох пензликів. На такій підставці можна зручно розташувати кілька пензлей одночасно і вони не будуть нічого бруднити, а ваше робоче місце зав..
Подставка для кисти Кит
На основі 0 відгуків.
65 грн
 Характеристики: Матеріал Кераміка Довжина 6,5 см  Висота 1,7 см  Опис: Цікава підставка для пензликів у виді синього кита. На такій підставці можна зручно розташувати кілька пензлей одночасно і вони не будуть нічого бруднити, і ваше робоче місце завжди будуть в порядку. ..
Порцелянова ємність для мастики
На основі 0 відгуків.
105 грн
Характеристики: Матеріал ємкості Порцелян Діаметр 7 см Висота 3 см Опис: Призначена для зберігання мастики червоного кольору. Сама мастика традиційно використовується в Китаї в якості штемпельною фарби для печаток або китайського живопису гохуа. Подробнее: https://www.labirint.ru/b..
Порцелянова миска для води Велика
На основі 0 відгуків.
265 грн
Характеристики: Матеріал Порцелян Висота 6,5 см Діаметр 20 см Опис: Порцелянова миска в каліграфіії дуже корисна річ. Її зазвичай використовують для миття пензликів або інших аксесуарів. В великій мисці також можна набирати воду в капельниці. Також хочемо порекомендувати:  ..
Порцелянова миска для води Маленька
На основі 0 відгуків.
154 грн
Характеристики: Матеріал Порцелян Висота 4,5 см Діаметр 12 см Опис: Порцелянова миска в калліграфіії дуже корисна річ. Її зазвичай використовують для миття пензликів або інших аксесуарів. Також хочемо порекомендувати:  Підставка тримач для пензликів з сандалового ..
Тушечниця в пластиковому футлярі
На основі 0 відгуків.
215 грн
Характеристики: Матеріал футляра Пластик  Формат 12.5 см × 9.5 см  Висота 2 см  Описание: У тушечніці розтирають тверду туш, додаючи потроху воду. Камінь повинен бути досить твердої породи і дрібнозернистий. Туш в тушечніці завжди повинна бути дуже густою і чорн..
Тушечниця в чорному футлярі
На основі 0 відгуків.
65 грн
Характеристики: Матеріал футляра Пластик  Формат 8 см × 8 см  Висота 2 см  Описание: У тушечніці розтирають тверду туш, додаючи потроху воду. Камінь повинен бути досить твердої породи і дрібнозернистий. Туш в тушечніці завжди повинна бути дуже густою і чорною. Щоразу..
Флакон-крапельниця для води
На основі 0 відгуків.
75 грн
Характеристики: Матеріал Кераміка Розмір 6,5 см × 3 см Опис: Крапельниця має два маленьких отвори для води і повітря. Буває різних форм і розмірів.   Призначена для того, щоб додати невелику кількість води до туші або у фарби. Для того щоб набрати воду у крапельницю, необхідно занурити її в єм..
Камінь для розтирання туші (Тушечниця)
На основі 0 відгуків.
115 грн
Опис: В камені розтирають тверду туш, додаючи потроху воду. Камінь повинен бути досить твердої породи і дрібнозернистий. Туш в тушечніці завжди повинна бути дуже густою і чорною. Щоразу після використання тушечніцу потрібно чистити, видаляючи залишки засохлої туші. Також хочемо порекомендувати: Рідка туш для каліграфії 250 мл Чотири скарби Рідка..

Корзина товаров